Logo
Het is nu 15 dec 2017, 05:36



Dit onderwerp is gesloten, je kunt geen berichten wijzigen of nieuwe antwoorden plaatsen  [ 1 bericht ] 
 Even voorstellen; 
Auteur Bericht
Beheerder
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 29 jun 2008, 08:21
Berichten: 3391
Bericht Even voorstellen;
Projectleiding
Nico Roymans n.g.a.m.roymans@vu.nl
Stijn Heeren s.heeren@vu.nl

Vondst-specialisten
Mirjam Kars m.kars@vu.nl
Erik Kroon e.j.kroon@vu.nl

Vondst-registratoren
Margot Daleman m.daleman@vu.nl
Maaike de Haas m.v.dehaas@vu.nl
Julius van Roemsburg j.van.roemsburg@vu.nl
Alexander van de Bunt a.vandebunt@landschaperfgoedutrecht.nl
Rob Reijnen r.w.reijnen@vu.nl
Jurgen van der Klooster j.a.l.vander.klooster@vu.nl
Godfried Scheijvens g.a.h.scheijvens@vu.nl
Vincent van der Veen v2.vander.veen@vu.nl


Je hebt de vereiste permissies niet om de toegevoegde bestanden aan dit bericht te zien.

_________________
Alle goede spreuken zijn reeds op de wereld, men verzuimt slechts om ze toe passen......
Met een detector in de hand, komt men door het ganse land.


07 feb 2017, 23:19
Profiel WWW
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Dit onderwerp is gesloten, je kunt geen berichten wijzigen of nieuwe antwoorden plaatsen   [ 1 bericht ] 

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen
Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum

Ga naar:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
phpBB.nl Vertaling - Hosted by FFXS.nl