Logo
Het is nu 05 maart 2026, 13:51



Dit onderwerp is gesloten, je kunt geen berichten wijzigen of nieuwe antwoorden plaatsen  [ 3 berichten ] 
 RESTAURATIEWERKEN 
Auteur Bericht
Avatar gebruiker
 RESTAURATIEWERKEN
Al wie potjes, kruikjes, schaaltjes...noem maar op, in aardewerk, brons of ijzer heeft en waar een stuk, een scherf of iets aan moet gerestaureerd worden, kan ik alleen maar deze man aanraden als vakkundige restaurateur, een ware kunstenaar in zijn vak. Het mag romeins of middeleeuws aardewerk zijn, dat maakt niet uit.

Het gaat over :

RESTAURATIEATELIER JAN WAKKER in Grave, Nederland
Mail : kluiverduikers@hotmail.com of telefoon : 06-42650663

Bedrijfsprofiel

Vanuit hobbymatige interesse heeft jan Wakker in de jaren negentig meegeholpen aan opgravingen in zijn geboortestad Nijmegen en daardoor veel kennis opgedaan van de romeinse tijd.
In de loop der jaren kreeg hij een aantal stukken in zijn bezit welke niet altijd kompleet waren. Hij is toen begonnen met het restaureren van aardewerk. Daarnasst is hij zich ook gaan verdioepen in het restaureren eb conserveren van bronzen en ijzeren voorwerpen.
Om en lang verhaal kort te maken : De technieken en vaardigheden die hij de afgelopen 10 jaar eigen maakte zijn van dusdanige kwaliteit dat het anderen niet is ontgaan en hebben tot gevolg gehad dat er opdrachten van derden uit voortvloeiden. In middels heeft dit geleid tot een eigen restauratie atelier.
Heeft U interesse, neem dan maar vrijblijvend contact op met Jan Wakker : Tel : 06-42650663 ( na 18 u)

Door eigen ervaring een aanrader !!!!!!!

m.v.g.

Michel


17 apr 2008, 00:36
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 17 apr 2008, 22:53
Berichten: 4198
Bericht Re: RESTAURATIEWERKEN
Hoi Michel,,leuk dat je het erop zet.
Ik heb ook een goede ervaring met deze restaurateur.
Deze heeft voor mij m`n gevonden knopenkandelaar gerestaureerd.

Axel

_________________
Mvg Axel


18 apr 2008, 13:45
Profiel
Avatar gebruiker
Bericht Re: RESTAURATIEWERKEN
Hallo Axel,

Ah zo, je kent hem, zoveel te beter, zo zie je maar dat ik niet overdrijf als ik die een kunstenaar noem !

Michel ;)


18 apr 2008, 14:29
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Dit onderwerp is gesloten, je kunt geen berichten wijzigen of nieuwe antwoorden plaatsen   [ 3 berichten ] 

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 2 gasten


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen
Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum

Ga naar:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
phpBB.nl Vertaling - Hosted by FFXS.nl