|
|
Het is nu 04 jun 2026, 01:13
|
|
Pagina 1 van 1
|
[ 10 berichten ] |
|
| Auteur |
Bericht |
|
Gijs.
Geregistreerd: 03 apr 2013, 14:00 Berichten: 4
|
 Vraag van Gijs
Hallo Mensen. Ik ben net nieuw op dit forum ('k heb er wel eens op gekeken maarja), en ik zou graag iets meer informatie willen over mijn metaaldetector.. Oke, een paar dingen: -Elke keer als ik de grond aan raak ofzo met mijn metaaldetector piept hij. -Elke keer als er super erge wind is piept ie ook (Heel raar). -En ik heb nog niks gevonden terwijl ik al wel 4 à 5 keer heb gezocht. -Ik heb zon ding die je bij de marskramer kon kopen volgens mij, (Niet zon flut ding hoor). -Maar ik vind het gewoon niet meer leuk, mijn ouders interesseren zich er niet in en zo. -Dan zeggen ze: Ja maar jij wilde graag zo'n metaaldetector, ik niet?!, Dan zeg ik altijd: JAHAA maar ik heb overal op internet als gezocht alleen kan ik het nergens vinden. -En tjaaa. ik zou dus ook wel graag iets willen vinden. -Bijvoorbeeld een dagje met m'n opa op pad dingen zoeken, maarja dat kan niet want ik snap er niks van. -Hij heeft 5 knopjes. -M'n email is gijsnijhuis2000@hotmail.nl-Als je me graag wilt helpen, IK BEN JE ZO DANKBAAR!! Mail me maarrrrrr! =D (IkBenTwaalfEnBenNietZoSlimInAlDieShit. oke doeidoeidoeidoeidoeidoeidoeiiii!! :D Edit moderator: Bericht even afgesplitst en er een eigen topic van gemaakt. Anders sneeuwt je bericht onder.
Gr Hans1971
|
| 03 apr 2013, 14:20 |
|
 |
|
de ed
ForumJoker
Geregistreerd: 17 apr 2008, 18:14 Berichten: 62143
|
 Re: Pracht van een zilveren knoop met afbeelding schip, eind 18e eeuw.
gijs even voor stellen viewforum.php?f=565
_________________ ZO WAT IS HET LEVEN MOOI als je willem de zwijger heet
|
| 03 apr 2013, 14:30 |
|
 |
|
clemens
Geregistreerd: 15 aug 2010, 21:08 Berichten: 657 Woonplaats: Soest
|
 Re: Vraag van Gijs
Hoi Gijs,
Misschien handig om aan te geven waar je woont, wie weet mag je wel een keertje met iemand mee die in de buurt woont. Verder ben ik niet de meeste deskundige persoon dus zal ik geen advies geven.
Groet, Clemens
_________________ wroet in aarde met een Safari
|
| 03 apr 2013, 19:51 |
|
 |
|
pinpoint
Moderator en erelid
Geregistreerd: 21 dec 2008, 12:33 Berichten: 4020 Woonplaats: Liemers
|
 Re: Vraag van Gijs
Hoi Gijs ,
Je hebt iedergeval voor een geweldige hobby gekozen.! Maar ja , als je detector het niet optimaal doet en de vondsten uitblijven gaat de lol er vaak snel af. Er is al vaker op de diverse forums discussie geweest over de z.g.n Blokker - Kijkshop en Marskramer detectors. Uit ervaring weet ik dat de vondsresultaten met dit soort detectors vaak niet best zijn. De kwaliteit is helaas natuurlijk minder dan de duurdere bekende detectors. Maar zat er geen gebruiksbeschrijving bij jouw detector zodat er in de afstelling misschien betere resultaten kan worden behaald. Is het deze detector ? misschien herkent iemand deze en kan jouw advies geven.
groet , Pinpoint
Je hebt de vereiste permissies niet om de toegevoegde bestanden aan dit bericht te zien.
_________________ COGITO , ERGO SUM
|
| 21 apr 2013, 20:34 |
|
 |
|
Jvlivs
Geregistreerd: 16 apr 2008, 19:33 Berichten: 7088 Woonplaats: Kerkrade
|
 Re: Vraag van Gijs
Hey Gijs,
Inderdaad, zou je a.u.b. het merk en type van de detector kunnen vermelden?? Het storen / piepen heeft mischien alleen maar met de instelling van de detecor te maken?
Vele groeten,
John.
_________________ A Casa, sulla divane, si trova niente!!!!!!
|
| 22 apr 2013, 18:40 |
|
 |
|
pinpoint
Moderator en erelid
Geregistreerd: 21 dec 2008, 12:33 Berichten: 4020 Woonplaats: Liemers
|
 Re: Vraag van Gijs
Gijs is waarschijnlijk nog aan het afstellen of heeft hem alweer verkocht Grt , Pinpoint
_________________ COGITO , ERGO SUM
|
| 24 apr 2013, 21:02 |
|
 |
|
de ed
ForumJoker
Geregistreerd: 17 apr 2008, 18:14 Berichten: 62143
|
 Re: Vraag van Gijs
ja hij is pas 12 dan snap je nog niet zo veel 
_________________ ZO WAT IS HET LEVEN MOOI als je willem de zwijger heet
|
| 24 apr 2013, 21:07 |
|
 |
|
Marco
Geregistreerd: 15 nov 2008, 15:42 Berichten: 2760 Woonplaats: hoi
|
 Re: Vraag van Gijs
Gijs: Geregistreerd: 03 apr 2013, 14:00 Laatst bezocht: 03 apr 2013, 16:27 
_________________ ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ No me moleste mosquito
|
| 24 apr 2013, 21:13 |
|
 |
|
de ed
ForumJoker
Geregistreerd: 17 apr 2008, 18:14 Berichten: 62143
|
 Re: Vraag van Gijs
later als hij groot word wel hij speur hond worden hij is gek op gerda  die gijs
_________________ ZO WAT IS HET LEVEN MOOI als je willem de zwijger heet
|
| 24 apr 2013, 21:14 |
|
 |
|
Anoniem
Geregistreerd: 26 sep 2010, 13:06 Berichten: 3322 Woonplaats: Gorinchem
|
 Re: Vraag van Gijs
Denk niet dat deze nog gauw weer terug komt hier 
_________________ Hiphop & Reggae, ohja, beetje Jazz
|
| 25 apr 2013, 18:11 |
|
|
|
Pagina 1 van 1
|
[ 10 berichten ] |
|
Wie is er online |
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 41 gasten |
|
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum
|
|