|
|
|
|
|
|
Het is nu 04 maart 2026, 11:03
|
|
Pagina 1 van 1
|
[ 2 berichten ] |
|
vandaag alweer een boete voor te snel rijden
| Auteur |
Bericht |
|
detector.be
|
 vandaag alweer een boete voor te snel rijden
Heb ik weer... een boete gekregen...godverd.....
Rij ik vandaag naar werk, en ja hoor.... weer een agent met lasergun. Ik reed maar een kleine 15 km te hard, maar natuurlijk moest ik stoppen. Of meneer agent mijn rij- en kenteken bewijs even mocht zien. Dat mocht, en terwijl hij deze bekeek vroeg hij waar ik zo snel naartoe ging.
"Ik ben op weg naar m'n werk" zei ik.
"En wat doet u dan voor werk?" wou de agent weten.
"Ik ben penisverlenger." zei ik.
"Een penisverlenger?" zei de agent verbaasd, "daar heb ik nog nooit van gehoord! Hoe doet u dat?"
"Ach," zei ik, er zijn verschillende manieren en gereedschappen voor, maar we hangen de heren ook wel eens aan hun geslachtsdeel op totdat deze uitgerekt is tot ongeveer één meter tachtig. Één meter tachtig! riep de agent, wat moet je in hemelsnaam met een lul van één meter tachtig?
Die geven we een lasergun en zetten we langs de weg!
1-Boete voor 15 km/h te snel rijden: 125.00 Euro 2-Boete voor de belediging van een ambtenaar in functie: 275 Euro. 3-De blik in z'n ogen: onbetaalbaar!!!!!
grtjs
|
| 10 nov 2010, 00:27 |
|
 |
|
Nandus
Geregistreerd: 18 apr 2008, 09:22 Berichten: 1654 Woonplaats: Noord-holland
|
 Re: vandaag alweer een boete voor te snel rijden
Ze staan er nog steeds  . GR,,, Nandus
|
| 12 apr 2011, 21:31 |
|
|
|
Pagina 1 van 1
|
[ 2 berichten ] |
|
Wie is er online |
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 6 gasten |
|
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum
|
|