|
|
|
|
|
|
Het is nu 03 maart 2026, 11:06
|
|
Pagina 1 van 1
|
[ 2 berichten ] |
|
| Auteur |
Bericht |
|
detector.be
|
 wat is een dilemma?
-Zegt de ene vriend tegen de andere: een dilemma, wat is dat eigenlijk? -Antwoord van zijn maat: Wel, niet is beters om het uit te leggen dan een voorbeeld.
Veronderstel dat ge door omstandigheden in een groot bed ligt met links van u een bloedmooi meisje, rechts een homo. Wie gaat ge dan de rug toekeren???????
|
| 23 maart 2013, 21:34 |
|
 |
|
Hans1971
Geregistreerd: 29 dec 2008, 21:30 Berichten: 14450
|
 Re: wat is een dilemma?
_________________ Ik verzamel (laken)loden en (armen)penningen uit Leiden. Bekijk hier mijn verzameling viewtopic.php?f=177&t=45920 Mocht je wat in de loodbak hebben liggen waar je niets mee doet, denk dan eens aan mij.
|
| 23 maart 2013, 21:41 |
|
|
|
Pagina 1 van 1
|
[ 2 berichten ] |
|
Wie is er online |
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 7 gasten |
|
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum
|
|