Bodemvondstenwereld
https://www.bodemvondstenwereld.nl/

Wie kan er mij helpen? en Hallo!
https://www.bodemvondstenwereld.nl/viewtopic.php?f=565&t=49048
Pagina 1 van 1

Auteur:  Mari [ 02 jul 2013, 13:50 ]
Berichttitel:  Wie kan er mij helpen? en Hallo!

Hallo iedereen,

Ik kom me even voorstellen. Ik ben Mari en kom uit Belgie. Volgende week vertrekken we op vakantie en ik ben opzoek naar wat informatie en tips. Vorig jaar ben ik (zonder succes) op zoek gegaan naar goud met de pan nabij Anduze. Helaas helaas trekken we dit jaar richting de Verdon nabij Castellane. Na een tijdje op internet doorgebracht te hebben heb ik nog steeds geen positief antwoord gevonden op de vraag of er ergens nabij Castellane goud te vinden is. Dus ik dacht, laat ik het hier eens vragen. Heeft iemand een idee of er nabij Castellane ergens iets te vinden zou zijn?
Verder vroeg ik me ook af of er iemand een beetje bekend is met de streek en weet of er misschien iets anders dan goud te vinden is. Ik ben een van die meisjes die niet stil kan zitten met een boekje op vakantie. Ik moet iets kunnen doen, zoeken,... Kan er iemand mij helpen?

In ieder geval al erg bedankt!!!

Auteur:  Coinhunter Chris [ 02 jul 2013, 13:54 ]
Berichttitel:  Re: Wie kan er mij helpen? en Hallo!

hoi @ Mari,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Mag ik je van harte :gf heten op "ons forum" en daarbij wens ik je uiteraard een aangename tijd toe en vooral het plezier wat je erin vind :05 :goezo:


Helaas niet mijn interesse gebied(nog niet) :04 ,maar ik weet zeker dat andere je van dienst kunnen zijn met je vragen :10

mvg Chris :03

Auteur:  Mari [ 02 jul 2013, 14:16 ]
Berichttitel:  Re: Wie kan er mij helpen? en Hallo!

Bedankt voor de snelle reactie!

Ik ben eventueel wel van plan om mijn interesse uit te breiden naar zoeken met een metaaldetector bijvoorbeeld. Het enige probleem is dat ik er echt niets, maar echt helemaal niets van weet. Ik ben denk ik vooral opzoek naar een nieuwe hobby, eentje waar ik mee kan beginnen tijdens deze vakantie :bijlenman:
Alleen weet ik bijvoorbeeld ook niet waar ik aan het materiaal kan geraken, wat een redelijke prijs is, op wat voor soort plekken ik moet zoeken,..
Dus eigenlijk alle over alles is welkom.
Ik weet dat dit een hele brede vraag is, maar ik loop momenteel een beetje verloren op het forum omdat het vaak al zeer in detail treed.
Je kan me dus als de beginnende beginner van alle beginners zien :roll:

Maar ik heb er zin in! :dwerg:

Auteur:  koudi [ 02 jul 2013, 18:03 ]
Berichttitel:  Re: Wie kan er mij helpen? en Hallo!

Welkom Mari :10 :10

Auteur:  pinkeltje [ 02 jul 2013, 18:10 ]
Berichttitel:  Re: Wie kan er mij helpen? en Hallo!

welkom mari

ik denk niet dat je dit antwoord zult krijgen. als iemand daar wel goud heeft gevonden,ben ik bang dat hij dit niet snel zal vertellen.

Auteur:  De Speyte [ 02 jul 2013, 19:53 ]
Berichttitel:  Re: Wie kan er mij helpen? en Hallo!

:gf Mari op het forum.
Goud vind je overal, je moet het juist maar weten te vinden :yh

Auteur:  Ramsbrug [ 02 jul 2013, 22:38 ]
Berichttitel:  Re: Wie kan er mij helpen? en Hallo!

In ieder geval welkom Mari :10 Hier op het forum zijn een aantal goudzoekers actief, zij kunnen jouw vast een (globaal) antwoord geven op je vragen.

Groeten,
Vincent
:07

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/