|
|
Het is nu 23 apr 2026, 12:48
|
|
Pagina 1 van 1
|
[ 8 berichten ] |
|
de bijzondere dagtocht van maatje en rams/ openbaar park IJmuiden.
| Auteur |
Bericht |
|
Ramses van Kasbergen
Geregistreerd: 21 mei 2014, 15:29 Berichten: 16
|
 de bijzondere dagtocht van maatje en rams/ openbaar park IJmuiden.
vandaag had ik een bijzondere dagtocht, een maat van mij is ex militair met een flinke PTSS(post traumatisch stress syndroom). hij belde mij vanocht vroeg dat ie uit zn "dak"ging van ellende.. ja ik stond net op punt te gaan md-en, dus vroeg ik hem ga je mee, heb er toch twee. nou natuurlijk eerst moeilijk doen, maar na dat ik zei, nou dan ga je lekker helemaal in combat met je opklapschep. hebben we toch een afspraak om tien uur kunnen maken in het park bij ons.. nou zo gezegd , zo gedaan wij om tien uur aan de slag, ik geef hem dat ding en meneer was meteen vertrokken, lange passen druk zwaaien, ik denk laat maar..maar na een half uur zoeken had meneer wel een sliert kinderen achter zich aan en had vonds na vonds. nee echt met een big smile op ze face , stond meneer net te doen alof hij het al jaren deed. en had hij zn man of tien toeschouwers(hondenuitlaters). en hij uitleggen en voordoen hoe je moet zoeken en graven..vond ie een spijker, en de mensen echt klappen..geweldig ik kon een glimlach niet onderdrukken toen. op de terugweg vertelde hij mij wat voor top dag hij gehad heeft en dat hij even in dat park zijn rotgevoel kwijt was..dat hij zich weer even mens voelde ipv een klootzak. ik zei niets, maar gaf hem een klap op zijn schouder.
dit bovenstaande heeft niets met het prakiserende deel van md te maken, maar mijn hobby md is er wel bij betrokken en heeft er voor gezorgd dat mijn maat weer eens een positief gevoel kreeg. en daar zaten wij met ze allen lang op te wachten... vandaar dat ik dit stukje toch plaats hier..de magie van de MD..trouwens merk het zelf ook, als ik een volle kop heb, ga ik een uurtje op de duinpaden lopen. ben ik het zo kwijt..happy weekend, happy hunting fooks. :)
|
| 30 mei 2014, 16:02 |
|
 |
|
De Speyte
Moderator
Geregistreerd: 28 jan 2013, 21:59 Berichten: 6806 Woonplaats: Meetjesland (Belgie)
|
 Re: de bijzondere dagtocht van maatje en rams/ openbaar park IJmuiden.
Even de piepstok uitlaten. Is een groot deel stress, uitlaten. Gewoon genieten van de natuur, en van je vondsten. Flinke gezonde wandeling, beetje spitten en je bukken. Allemaal goed voor je gezondheid en geest. Ideaal voor je makker. Je mag dan wel geen gouden plak vinden. Dan slaat je motor effen over, en stijgt de adrealine de berg op.
_________________ Middeleeuwse bodemvondsten uit Gent. Boek "Gezocht en gevonden".[/color] http://www.gezochtengevonden.be http://www.lodenpenningen-mereaux.be/
|
| 30 mei 2014, 17:02 |
|
 |
|
Suzi
Geregistreerd: 07 sep 2013, 22:18 Berichten: 326
|
 Re: de bijzondere dagtocht van maatje en rams/ openbaar park IJmuiden.
Ik kan alleen maar zeggen TOP
|
| 30 mei 2014, 19:58 |
|
 |
|
Raafje
Geregistreerd: 09 nov 2012, 08:38 Berichten: 2155
|
 Re: de bijzondere dagtocht van maatje en rams/ openbaar park IJmuiden.
Het maakt ook niet uit wat je vind als je doel anders ligt. Dat moet onbeschrijfelijk zijn geweest en het verhaal wat je hebt geschreven is vast maar een slap aftreksel van hoe jij je voelde. Dat heet geluk Ramses. 
|
| 30 mei 2014, 21:24 |
|
 |
|
jvrhollandia
Geregistreerd: 12 nov 2008, 16:51 Berichten: 258 Woonplaats: Alphen aan de rijn
|
 Re: de bijzondere dagtocht van maatje en rams/ openbaar park IJmuiden.
|
| 31 mei 2014, 00:30 |
|
 |
|
de ed
ForumJoker
Geregistreerd: 17 apr 2008, 18:14 Berichten: 62021
|
 Re: de bijzondere dagtocht van maatje en rams/ openbaar park IJmuiden.
JA DAT HEB IK OOOK ALTIJD
GOED GEDAAN
_________________ ZO WAT IS HET LEVEN MOOI als je willem de zwijger heet
|
| 31 mei 2014, 01:13 |
|
 |
|
Achnaron
Geregistreerd: 23 jan 2011, 21:04 Berichten: 2650
|
 Re: de bijzondere dagtocht van maatje en rams/ openbaar park IJmuiden.
 werkt altijd , mooi gedaan.
_________________ no future without a past
Zoek met white's prizm 5g
|
| 31 mei 2014, 10:10 |
|
 |
|
Trash
Geregistreerd: 12 jun 2011, 18:14 Berichten: 11172 Woonplaats: Maastricht
|
 Re: de bijzondere dagtocht van maatje en rams/ openbaar park IJmuiden.
Goed man. Ja even piepen en de idioterie is weer uit je hoofd. Niets zo therapeutisch als dat. Groeten, Trash
|
| 31 mei 2014, 22:30 |
|
|
|
Pagina 1 van 1
|
[ 8 berichten ] |
|
Wie is er online |
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 47 gasten |
|
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum
|
|