
Even voorstellen ben weer blij dat ik het heb opgepakt.
Dag alemaal.
Ik ben Jay 28 Jaar oud helemaal uit het uiterste zuiden van het land zowat.
Ik ben ongeveer 10 jaartjes geleden begonnen met deze Hobby.
Maar toen eigenlijk na 6/7 Piepsessies

Eigenlijk stilzwijgend gestopt mede door mijn druk leventje en weinig vrije tijd.(Eigen bedrijf waar je fulltime mee bezig bent).
Maar nu begon het toch weer te kriebelen want de interesse bleef altijd!Ik vind geschiedenis gewoon opzich zo gaaf!
Aleen al de gedachte als je soms iets uit de bodem haalt en dan beseft wat je eigenlijk in je handen hebt en wat voor geschiedenis erachter zit is gewoon prachtig.
Er moet in principe zat perspectief zijn in de regio waar ik woon want de de Bandkeramiekers,Romeinen,Kelten,En alle stammen hebben hier zat rond gezwerfd. Al zegt dat natuurlijk ook niet alles

Zoeken en vinden zijn 2 verschillende dingen
Ik ben blij dat ik weer vol voor deze Hobby ga en en hoop nog zat leuke dingen hier te kunnen melden.En
als er nou iemand een keer samen een dagje wil zoeken met mij ?Gewoon melden lijkt met hardstikke toppie