
Manticore draadloze koptelefoon
hallo beste Manticore bezitters.
hier wat aanwijzingen voor je draadloze koptelefoon.
Om een Manticore koptelefoon te resetten, volg je de volgende stappen: zorg dat de koptelefoon is uitgeschakeld. Houd vervolgens de MFB-knop (Multi-Function Button) ongeveer 10 seconden ingedrukt totdat je twee pieptonen hoort en de status-LED twee keer roze knippert. Laat de knop los. De status-LED zal nu rood en blauw knipperen, wat aangeeft dat de koptelefoon zich in koppelingsmodus bevindt. Alle eerder gekoppelde apparaten zullen nu ontkoppeld zijn.
Details:
Uitschakelen: Zorg ervoor dat de koptelefoon eerst uitgeschakeld is.
MFB-knop indrukken: Houd de MFB (Multi-Function Button) ingedrukt.
Wacht op pieptonen en knipperende LED: Blijf de knop ingedrukt houden totdat je twee pieptonen hoort en de status-LED twee keer roze knippert.
Loslaten: Laat de knop los.
Koppelingsmodus: De koptelefoon bevindt zich nu in koppelingsmodus, wat aangegeven wordt door rood en blauw knipperende LED.
Verwijderen van eerdere koppelingen: Alle eerder gekoppelde apparaten zijn nu ontkoppeld.
als het nodig als is en je koptelefoon is leeg of een andere mankement kun je altijd de bijgeleverde koptelefoon kabel gebruiken.
veel plezier en topvondsten gewenst
gr Chris
